Tarieven

Keuzetabel zorgpolissen

Voor specifieke informatie per verzekeraar en polis, klik op een van onderstaande verzekeraars. Vervolgens klik je door op een polis. Informatie verschijnt over:

  • de geschatte eigen bijdrage per factuur
  • premiebedrag aan de verzekeraar
  • of we een contract hebben met deze verzekeraar
  • of je zelf de factuur moet indienen of dat wij dat doen
  • of er een machtiging nodig is voor de start van je behandeling.
Verzekeraar naam polis Vergoeding% Extra kosten 2024 (€)
CZ Zorgbewustpolis 61%143,00
CZ Zorg-op-maatpolis 65%Je kunt hier zelf eventueel later tekst aan toevoegen rechtstreeks in de tabel, lijkt me voor jullie ook makkelijker!145.85
CZ Zorgvariatiepolis 75%159,00
VGZ VGZ basis Keuze66%139.95
VGZ VGZ ruime Keuze75%146.95
VGZ VGZ vrije keuze85%158.65
ZEKUR/VGZGewoon ZEKUR75%147.30
ZEKUR/VGZGewoon ZEKUR vrij85%160.15
IZA/VGZ IZA Basis Keuze56%139.95
IZA/VGZ IZA Ruime Keuze75%146.95
IZA/VGZ IZA Eigen Keuze85%149.95
UMC/VGZ UMC Ruime Keuze75%145.95
UMC/VGZ UMC eigen Keuze85%149.95
Unive/VGZZorg select 56%138.95
UniveZorg Basis 67%139.95
Unive Zorg gerelged 75%147.90
Unive Zorg Uitgebreid polis 85%160.15
De FrieslandZelfbewust65%136.95
De FrieslandAlles verzorgd68%147.45
Interpolis/Agmea ZorgCompact63%147.45
Interpolis/Agmea ZorgActief 63%139.95
Zilveren KruisBasis Budget64%140.45
Zilveren KruisBasis Zeker64%147.45
Zilveren KruisBasis Exclusief72%161.75
FBTOBasis 56%131.95
FBTOBasis Plus 64%147.45
FBTOBasis Vrij 64%153.95
Zilveren Kruis ZiezoBasis 64%139.95
De Christelijke Principe polis budget 64%140.45
De Christelijke Polis Budget 64%143.45
MenzisBasis voordelig66%140.25
MenzisBasis 66%146.75
MenzisBasis Vrij100%zuivere restitutie161.75
Anderzorg/Menzis Basis62%141.25
Vink Vink
Hema
ONVZVrije keuze basis58%151.20
ONVZBeweuste keuze 67%142.90
Zorg en ZekerheidZorg gemak61%138.65
Zorg en Zekerheidzorg zeker70%147.95
Zorg en Zekerheidzorg vrij70%155.95
Eucare /Aevitae Natura Select 56%139.45
Eucare /Aevitae Natura 65%147.95
Eucare /Aevitae Restitutie100%160.95
A.s.r Ik kies zelf Goede Keuze 60%141.50
A.s.r Ik kies zelf Vrije keuze 68%158.95
a.s.r.(vroeger Ditzo)Ruime Keuze68%149.95
a.s.r.(vroeger Ditzo)Eigen keuze 100%Restitutiepolis 170.95
DSWbasisverzekeringVerzekeraar met een contract 149,00
Stadholland/DSWbasisverzekeringVerzekeraar met een contract 155.25
In Twente/DSWbasisverzekeringVerzekeraar met een contract 149,00
Salland/Eno basisverzekering69%145.90